Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy evden eve nakliyat firması ile eşyalarınızın yeni adresinize özenli ve programlı şekilde taşındığını göreceksiniz. İstanbul, Ataköy evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan firma, profesyonel ve özenli çalışmaları ile dikkat çekmektedir.

  • ATAKÖY Nakliyat
  • ATAKÖY Evden Eve Nakliyat 
  • ATAKÖY Nakliyat Şirketleri

Ataköy Evden Eve Taşıma & Depolama

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Hem şehir içinde, bir destinasyondan diğerine, hem de şehirler arası olarak taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel elemanlar, modern ve gerekli malzemelerle, uygun araç filosu ile işlem yapmaktadır. Öncelikle, mobilyalar gibi taşınırken de montesi gereken eşyalar,marangoz ve alanında uzman ekip tarafından sökülür. Bunlar uygun şekilde kaplanarak, araca yerleştirilir.

Cam ve beyaz eşyalar alınarak, özel balonlu naylon malzemelerle sarılır, iple bağlanarak yerinden alınır. Kırılacak bardak gibi küçük malzemeler de uygun şekilde sarılır ve yerleştirilir. Eşyaların tümü, son derece özenli şekilde, uygun malzemelerle sarılarak kutulanır.

Araçlar yol kavislerine, sarsıntılılara dayanıklıdır ve uzun yola çıkış kapasiteleri de bulunmaktadır. Tüm taşımacılık boyunca, eşyaların sigortalandığını da eklemek gerekir. Şişli evden eve nakliyat firmasından fiyat teklifi almak için hem çağrı merkezinden, hem de internet sitesinden yararlanmak mümkündür.